• Yleinen

Pääkaupunkiseudun nuorten sarjakilpailu ja Espoon Suunnan pokaalijahti 17.5.2017 ennakkoilmoittautuminen

Huom! EsSun jäsenten toivotaan ilmoittautuvan suoraan Myclubiin
tarkemmat tiedot kisasivuilta


  • Ajankohta: 17.5.2017 klo 18:00
  • Paikka: Steinerkoulu, Olarinniityntie 10, Espoo
  • Ilmoittautuminen päättyy: 14.5.2017
  • Lisätietoja: nimi, seura, emit-numero sekä sarja

Ilmoittautuminen on päättynyt.

Ilmoittautuneet

Nimi Seura Sarja Emit
Liina Vepsäläinen HS D10RR 205573
Villö Farkas HS D10RR 169440
Elli Salonen HS D14 195451
Otso Sukselainen H12 217476
Luna Vuori Espoon Akilles D8RR 500715
Laura Sukselainen Lynx D12TR 230139
Roope Matula Lynx HRRS-8 191924
Aapo Joensuu HS H10 221839
Lassi Tervo Hs H14 500209
Juho Malmi HS H12 190882
Saana Viskari Lynx D12 202928
Eva-Greta Gustafsson Lynx D10RR
Noel Gustafsson Lynx H12 217227
Lotta Packalen Lynx D10 208627
Linnea Soikkeli Essu D14 197547
Anton Packalen Lynx H12 208626
Lauriina Soikkeli Essu D12 195326
Kiia Miettinen Pihkaniskat D 14 217283
Iida Miettinen Pihkaniskat D 10RR 235759
Saara Haara Helsingin suunnistusjat SRR 218518
Eino Haara Helsingin suunnistusjat H12 190893
Antti Isoherranen Lynx H10 502848
Salla Isoherranen Lynx D14 500185
Salla Isoherranen Lynx D14
Kaapo Närvä Lynx H10RR 235762
Niira Närvä Lynx SRR 186438
Oliver Hellstedt Lynx H10 192387
Juho Kivilaakso Lynx H12 168939
Touko Sillanpää Lynx SRR 202031
Minttu Laakkonen Lynx D10TR 221589
Alisa Sillanpää Lynx D10RR 232050
Miki Nylund Lynx Saattaja RR8 215597
Hugo Nylund Lynx H12 199793
Wilma Kivelä Lynx D10RR 234997
Odessia Ojapalo Lynx SRR 502202
Olivia Ojapalo Lynx SRR 226996
Julius Harikoski Lynx H10 RR 501041
Viviana Harikoski Lynx D 8 RR 43663
Iiris Pernu Essu D14 203842
Aaron Ketolainen Helsingin Suunnistajat H12TR 201282
Tuuli Miettinen Lynx D10RR 231380
Vili Miettinen Lynx H14 198861
Edith Sauso HS S-8 Lainaemit
Aada Sauso HS D10RR 226935
Eemil Roschier Helsingin Suunnistajat H10 RR 219680
Siiri Roschier Helsingin suunnistajat D12 202675
Jonas Packalen Lynx H8RR 201466
Joni Hietala Essu H14L 202789
Sonja Annala HS D14 226937
Siiri Sumanen Espoon Akilles D10 216204
Heikki Sumanen Espoon Akilles H12 199817
Valter Åström Lynx Saattajasarja RR 230075
Teresa Tuominen Lynx S-8 216620
Samuel Snellman EsAk H10RR 207101
Olivia Snellman Espoon Akilles D14 179522
Sofia Alhonen Lynx D10RR 500815
Rasmus Koponen Lynx H12 177098
Matias Koponen Lynx H14 215023
Kia Mbembela Lynx D12 500838
Karim Mbembela Lynx H14 500488
Nadja Rehberger HS D12 177205