Nuorten sarjakilpailun yhteistulokset 2019

 

D8RR, H8RR, D10RR, H10RR, S-RR, D10, H10, S-10, D12TR, H12TR, S-TR, D12, H12, S-12, D14L, H14L, D14, H14, S-14, D16L, H16L

Kolme osakilpailua on nyt suunnistettu. Yhteispisteet on päivitetty vastaamaan kolmannen osakilpailun jälkeistä tilannetta. 

Olarin osakilpailussa ilkivalta (rastileimasin ja lippu oli piilotettu) vaikutti siltä osin tulostenlaskentaan, että radoilla D12 ja H12 rastivälien 1-2 ja 2-3 suoritukset jätettiin huomioimatta loppuaikoihin. Tällöin mahdollinen rastin etsimiseen käytetty aika ei vaikuta loppuaikaan.

 

D8RR Nimi Seura Sarjapisteet Osallistumiset 9.5. 23.5. 12.6. 8.8. 10.9.
1 Pajula Susanna Espoon Suunta 290.7 3 97.8 99.0 93.9    
2 Kankaanpää Miina Espoon Suunta 286.1 3 88.6 99.7 97.9    
3 Hiisilä Emma Espoon Suunta 196.9 2   100.0 96.9    
4 Vanhanen Oona Espoon Suunta 196.4 2 100.0 96.4      
5 Hilasvuori Venla Espoon Suunta 188.0 2 88.0   100.0    
6 Maronen Milla Lynx 184.8 2 93.1   91.7    
7 Halinen Salla Espoon Akilles 183.6 2 91.3 92.3      
8 Vehmasto Milla Pihkaniskat 179.0 2 94.1 85.0      
9 Lyytikäinen Hilla Espoon Suunta 178.5 2   92.5 86.0    
10 Lavanti Aida Espoon Suunta 98.2 2 10.0   88.2    
11 Solin Fanny Espoon Suunta 97.1 2 10.0   87.1    
12 Varvikko Iina Espoon Akilles 94.4 1   94.4      
13 Kirves Kaisa SK Uusi 94.3 1 94.3        
14 Solin Emma Espoon Suunta 91.6 2 10.0   81.6    
15 Tuominen Noomi Espoon Suunta 89.8 1     89.8    
16 Ojapalo Olivia Lynx 89.5 1     89.5    
17 Sillanpää Enna Espoon Suunta 89.3 1     89.3    
18 Anttila Mira SK Uusi 86.7 1 86.7        
18 Haara Saara Helsingin Suunnistajat 86.7 1     86.7    
20 Martomaa Lilja Espoon Suunta 84.7 1     84.7    
21 Aava Tukiainen Espoon Suunta 80.0 1     80.0    
22 Tervo Kiira Pihkaniskat 79.4 1 79.4        

Sivun alkuun

 

H8RR Nimi Seura Sarjapisteet Osallistumiset 9.5. 23.5. 12.6. 8.8. 10.9.
1 Väänänen Mikko Pihkaniskat 277.8 3 92.4 92.6 92.8    
2 Ylä-Tuuhonen Tarmo Espoon Suunta 262.6 3 93.3 76.6 92.8    
3 Sundberg Valtteri Lynx 197.8 2 98.7 99.1      
4 Saranen Samuel Pihkaniskat 193.7 2 100.0 93.7      
5 Backman Lenni Pihkaniskat 192.8 2 99.5 93.2      
6 Jantunen Olli Espoon Suunta 191.1 2 91.1   100.0    
6 Suoniemi Roope Rasti-Jyry 191.1 2 92.2 99.0      
8 Leskinen Eino Lynx 189.0 2 90.0   99.0    
9 Åström Filip Lynx 187.6 2 94.2   93.4    
10 Lötjönen Peetu Espoon Suunta 185.5 2 94.3   91.2    
11 Lillandt Anton Lynx 182.5 2 93.8   88.7    
12 Ryynänen Joona Pihkaniskat 110.0 2 10.0 100.0      
13 Saarinen Nuutti Espoon Akilles 104.0 2 10.0   94.0    
14 Dean Rafael   95.4 1     95.4    
15 Holstila Unto Espoon Suunta 95.2 1 95.2        
16 Koskivuori Paavo Rasti-Jyry 94.0 1 94.0        
17 Farkas Niklas Helsingin Suunnistajat 92.4 1 92.4        
18 Koikkalainen Onni Espoon Suunta 92.3 1     92.3    
19 Wiklund Anton Rastihaukat 91.6 1 91.6        
20 Toivonen Pyry Rasti-Jyry 69.1 1 69.1        
21 Henriksson Akseli   10.0 1   10.0      

Sivun alkuun

 

D10RR Nimi Seura Sarjapisteet Osallistumiset 9.5. 23.5. 12.6. 8.8. 10.9.
1 Erkkilä Matilda Helsingin Suunnistajat 282.5 3 96.0 98.1 88.5    
2 Niemi Minka Espoon Suunta 276.4 3 90.0 92.7 93.7    
3 Jantunen Anni Espoon Suunta 200.0 2 100.0   100.0    
4 Pohjola Linnea Helsingin Suunnistajat 197.6 2 97.6 100.0      
5 Länsiluoto Venla Helsingin Suunnistajat 195.2 2 96.8 98.4      
6 Karelo Linnea Espoon Suunta 194.8 2   96.8 98.0    
7 Sukselainen Iida Lynx 183.9 2 87.7   96.2    
8 Salamäki Eevi Helsingin Suunnistajat 175.0 2 84.8 90.2      
9 Sauso Edith Helsingin Suunnistajat 166.7 2   71.4 95.3    
10 Jukka Pinja Pihkaniskat 161.1 2   78.3 82.7    
11 Kemppainen Pilvi Espoon Suunta 108.8 2 98.8   10.0    
12 Mottram Belinda Espoon Suunta 95.7 2 10.0   85.7    
13 Niemelä Hetta Espoon Suunta 95.6 1 95.6        
14 Wiklund Alma Rastihaukat 94.3 1 94.3        
15 Närvä Niira Lynx 93.2 1 93.2        
16 Nurminen Lotta Helsingin Suunnistajat 91.8 1 91.8        
17 Von Matt Olga Raha 85.3 3 10.0 10.0 65.3    
18 Talvensaari Maia Espoon Suunta 81.7 1 81.7        

Sivun alkuun

 

H10RR Nimi Seura Sarjapisteet Osallistumiset 9.5. 23.5. 12.6. 8.8. 10.9.
1 Valtonen Tuukka Helsingin Suunnistajat 299.5 3 99.5 100.0 100.0    
2 Taponen Eemeli Rasti-Jyry 293.2 3 96.2 97.1 99.9    
3 Hanhijärvi Matteus Espoon Akilles 290.2 3 96.1 97.0 97.0    
4 Mönkkönen Asko Lynx 266.1 3 85.5 88.4 92.2    
5 Musse Naasir Helsingin Suunnistajat 192.3 2 97.0 95.3      
6 Åström Valter Lynx 189.8 2 93.7   96.1    
7 Savelainen Julius Helsingin Suunnistajat 186.8 2 93.4 93.4      
8 Pirilä Matias Espoon Suunta 182.7 2   83.8 98.9    
9 Väänänen Lauri Pihkaniskat 182.5 2   93.8 88.8    
10 Leppänen Arttu Helsingin Suunnistajat 163.6 2 79.6 84.0      
11 Backman Jonne Pihkaniskat 155.8 2 72.8 83.0      
12 Matilainen Milo Rastihaukat 125.6 2 82.0   43.6    
13 Hilo Kasper Espoon Suunta 109.4 2   99.4 10.0    
14 Ryyppö Topias Helsingin Suunnistajat 107.7 2 97.7 10.0      
15 Karttunen Kasperi   100.9 2 10.0 90.9      
16 Ryynänen Jaakko Pihkaniskat 100.0 1 100.0        
17 Veikkola Viljami Espoon Akilles 99.4 1 99.4        
18 Johansson Patrik Espoon Suunta 99.0 2 89.0   10.0    
19 Tolkkinen Julian Espoon Suunta 97.1 1     97.1    
20 Sandberg Onni Espoon Suunta 96.6 1   96.6      
21 Varvikko Aaro Espoon Akilles 96.1 1   96.1      
22 Jokinen Jesper Rastihaukat 95.6 1   95.6      
23 Packalen Jonas Lynx 94.9 1 94.9        
24 Pekkala Eetu SK Uusi 90.8 1 90.8        
25 Ilvonen Sisu Espoon Suunta 88.6 1     88.6    
26 Anana John Pihkaniskat 88.0 1   88.0      
27 Häkli Luke Helsingin Suunnistajat 87.7 2   10.0 77.7    
28 Lunttila Topias Espoon Suunta 85.5 1     85.5    
29 Lukkari Matias SK Uusi 84.7 1 84.7        
30 Kyröläinen Timi Rastihaukat 84.5 1 84.5        
31 Kortesalmi Kuutti Espoon Akilles 83.7 2 10.0   73.7    
32 Rintanen Kasper Espoon Suunta 82.8 1   82.8      
33 Ovaska Eemeli Espoon Suunta 81.2 1     81.2    
34 Kyröläinen Tuomas Rastihaukat 74.2 1 74.2        

Sivun alkuun

 

D10 Nimi Seura Sarjapisteet Osallistumiset 9.5. 23.5. 12.6. 8.8. 10.9.
1 Lyytikäinen Kaisla Espoon Suunta 186.1 2   100.0 86.1    
2 Järvinen E Rastihaukat 184.2 2 100.0 84.2      
3 Kemppainen Pilvi Espoon Suunta 110.0 2 10.0   100.0    
4 Laininen Noora Espoon Suunta 95.3 1     95.3    

Sivun alkuun

 

H10 Nimi Seura Sarjapisteet Osallistumiset 9.5. 23.5. 12.6. 8.8. 10.9.
1 Kankaanpää Mikki Espoon Suunta 294.9 3 100.0 94.9 100.0    
2 Ryyppö Topias Helsingin Suunnistajat 110.0 2 10.0 100.0      
3 Hilo Kasper Espoon Suunta 108.3 2   10.0 98.3    
4 Heinilä Pyry Rastikarhut 98.0 1     98.0    
5 Martomaa Eero Espoon Suunta 90.9 1     90.9    
6 Häkli Luke Helsingin Suunnistajat 20.0 2   10.0 10.0    

Sivun alkuun

 

D12TR Nimi Seura Sarjapisteet Osallistumiset 9.5. 23.5. 12.6. 8.8. 10.9.
1 Heikkinen Matilda Lynx 200.0 2   100.0 100.0    
2 Tukiainen Tea Espoon Suunta 115.6 2 44.3   71.3    
3 Lehtinen Lotta Helsingin Suunnistajat 110.0 2 100.0 10.0      
4 Talvensaari Laura Espoon Suunta 71.3 1 71.3        
5 Matilainen Julia Rastihaukat 69.0 2 59.0   10.0    
6 Lehtimäki Mira Pihkaniskat 10.0 1 10.0        
6 Ojanen Sanni Pihkaniskat 10.0 1 10.0        

Sivun alkuun

 

H12TR Nimi Seura Sarjapisteet Osallistumiset 9.5. 23.5. 12.6. 8.8. 10.9.
1 Korjamo Visa Espoon Suunta 202.5 3 10.0 100.0 92.5    
2 Järvinen D Rastihaukat 198.5 2 100.0 98.5      
3 Pirilä Petrus Espoon Suunta 194.9 2 97.4 97.5      
4 Naatula Vilho Helsingin Suunnistajat 190.9 2 90.9   100.0    
5 Saarinen Okko Espoon Akilles 185.0 2 92.5   92.6    
6 Kärkkäinen Miika Helsingin Suunnistajat 183.4 3 81.4 92.0 10.0    
7 Korjamo Aapo Espoon Suunta 179.6 3 10.0 79.4 90.2    
8 Johansson Patrik Espoon Suunta 107.1 2 10.0   97.1    
9 Lehtola Lenni Lynx 98.5 1     98.5    
10 Närvä Kaapo Lynx 10.0 1 10.0        
10 Heikkinen Arsi Helsingin Suunnistajat 10.0 1     10.0    
10 Ottola Markus   10.0 1   10.0      
10 Väkeväinen Mikko Lynx 10.0 1 10.0        

Sivun alkuun

 

D12 Nimi Seura Sarjapisteet Osallistumiset 9.5. 23.5. 12.6. 8.8. 10.9.
1 Sauso Aada Helsingin Suunnistajat 297.3 3 97.4 99.9 100.0    
2 Heikkinen Ronja Espoon Suunta 287.1 3 94.3 95.9 96.9    
3 Miettinen Iida Pihkaniskat 285.4 3 97.7 92.8 94.9    
4 Farkas Villö Espoon Suunta 197.5 2 97.5 100.0      
5 Kaijalainen Katariina Espoon Akilles 186.8 2 94.8   92.0    
6 Siivola Alina Helsingin Suunnistajat 186.4 2 94.3   92.0    
7 Niittymaa Noora Espoon Suunta 180.2 2 93.3   87.0    
8 Noponen Terhi Espoon Suunta 173.0 2   96.7 76.3    
9 Lehtinen Lotta Helsingin Suunnistajat 164.3 3 10.0 93.6 60.7    
10 Kankaanpää Martta Espoon Suunta 108.7 2   98.7 10.0    
11 Sumanen Siiri Espoon Akilles 100.0 1 100.0        
12 Miettinen Tuuli Lynx 99.1 1     99.1    
13 Vepsäläinen Liina Helsingin Suunnistajat 97.8 1 97.8        
14 Teuri Venla Espoon Suunta 86.8 1   86.8      
15 Määttälä Senni Espoon Suunta 84.9 1     84.9    
16 Mäkivuokko Usva Lynx 10.0 1     10.0    

Sivun alkuun

 

H12 Nimi Seura Sarjapisteet Osallistumiset 9.5. 23.5. 12.6. 8.8. 10.9.
1 Nyman Elias Pihkaniskat 298.7 3 98.7 100.0 100.0    
2 Vanhanen Aapo Espoon Suunta 290.4 3 96.7 97.0 96.7    
3 Isoherranen Antti Lynx 195.8 2 100.0 95.8      
4 Joensuu Aapo Helsingin Suunnistajat 191.5 2 96.2 95.3      
5 Vuorela Samu Espoon Akilles 191.1 2 93.4   97.7    
6 Länsiluoto Väinö Helsingin Suunnistajat 188.5 2 97.3 91.2      
7 Kemppainen Aarne Espoon Suunta 188.2 2 91.0   97.2    
8 Roschier Eemil Helsingin Suunnistajat 186.4 3 84.2 92.1 10.0    
9 Leskinen Eemeli Lynx 173.0 2 89.9   83.1    
10 Saarinen Reko Espoon Akilles 166.1 2 89.7   76.4    
11 Hamppu Andrei Helsingin Suunnistajat 162.0 2 84.3 77.7      
12 Lillandt Erik Lynx 155.6 2 76.3   79.3    
13 Hellstedt Oliver Lynx 99.8 1     99.8    
14 Kirves Antti SK Uusi 95.6 1 95.6        
15 Laisev Vjatseslav Pihkaniskat 95.3 1 95.3        
16 Hahto Vili Pihkaniskat 94.2 1   94.2      
17 Fey Erik Espoon Suunta 93.4 1     93.4    
18 Saranen Mikael Helsingin Suunnistajat 92.2 1 92.2        
19 Tahkokallio Tuomas Espoon Suunta 89.7 1 89.7        
20 Närvä Kaapo Lynx 88.8 1     88.8    
21 Tuominen Kaapo Espoon Suunta 88.7 1     88.7    
22 Castren Toivo Espoon Suunta 87.9 1     87.9    
23 Krapu Aleksi Espoon Suunta 86.9 1     86.9    
24 Halinen Aapo Espoon Akilles 86.8 1   86.8      
25 Holmberg Valter Espoon Suunta 86.5 1     86.5    
26 Talvioja Otso Rastihaukat 85.7 1     85.7    
27 Sandberg Oskar Espoon Suunta 85.6 1   85.6      
28 Penttinen Niilo Espoon Suunta 85.4 1 85.4        
29 Suni Mikael Espoon Suunta 85.3 1   85.3      
30 Äyrälä Joel Espoon Akilles 10.0 1   10.0      

Sivun alkuun

 

H14L Nimi Seura Sarjapisteet Osallistumiset 9.5. 23.5. 12.6. 8.8. 10.9.
1 Musse Samiir Helsingin Suunnistajat 110.0 2 10.0 100.0      
2 Belov Misha Northern Wind 100.0 1     100.0    
3 Eronen Eemeli   10.0 1   10.0      

Sivun alkuun

 

D14 Nimi Seura Sarjapisteet Osallistumiset 9.5. 23.5. 12.6. 8.8. 10.9.
1 Rautio Ulrika Espoon Suunta 295.4 3 98.0 100.0 97.4    
2 Tupitsa Milla Helsingin Suunnistajat 285.8 3 100.0 86.1 99.7    
3 Aunila Veera Helsingin Suunnistajat 280.6 3 96.8 95.1 88.8    
4 Sukselainen Laura Lynx 266.8 3 95.2 78.7 93.0    
5 Maisniemi Kreetta Helsingin Suunnistajat 253.9 3 83.2 89.5 81.2    
6 Siivola Iida Helsingin Suunnistajat 232.3 3 69.4 70.8 92.2    
7 Korjamo Pinja Espoon Suunta 212.6 3 67.4 66.5 78.7    
8 Rehnberger Nadja Helsingin Suunnistajat 197.3 2   97.3 100.0    
9 Karelo Olivia Espoon Suunta 189.6 2   95.3 94.4    
10 Soikkeli Lauriina Espoon Suunta 183.3 2 92.0   91.4    
11 Sundberg Viliina Lynx 179.1 2 85.3 93.8      
12 Ryynänen Ella Pihkaniskat 176.1 2 81.0   95.0    
13 Laakkonen Minttu Lynx 170.9 2 93.2 77.7      
14 Laitakari Heta Pihkaniskat 148.9 2 66.4   82.5    
15 Kankaanpää Martta Espoon Suunta 106.4 2   10.0 96.4    
16 Hilo Jenny Espoon Suunta 105.4 2   95.4 10.0    
17 Roschier Siiri Helsingin Suunnistajat 94.7 1     94.7    
18 Lukkari Matilda SK Uusi 94.0 1 94.0        
19 Mbembela Kia Lynx 91.9 1   91.9      
20 Sofia Viippola Helsingin Suunnistajat 90.5 1     90.5    
21 Joensuu Lumi Helsingin Suunnistajat 85.7 1   85.7      
22 Vanhala Heidi SK Uusi 83.8 1 83.8        
23 Aaltonen Nelli Lynx 10.0 1 10.0        
23 Anttila Krista SK Uusi 10.0 1 10.0        
23 Harjunpää Iiris   10.0 1   10.0      

Sivun alkuun

 

H14 Nimi Seura Sarjapisteet Osallistumiset 9.5. 23.5. 12.6. 8.8. 10.9.
1 Meuronen Joonas Helsingin Suunnistajat 288.2 3 95.8 96.5 95.9    
2 Noponen Juho Espoon Suunta 206.9 3 96.9 100.0 10.0    
3 Fritzén Florian Lynx 200.0 2 100.0   100.0    
4 Carlsson Oliver Espoon Akilles 198.9 3 92.8 96.1 10.0    
5 Korjamo Santtu Espoon Suunta 196.1 3 61.5 62.1 72.5    
6 Lassila Veikka Rasti-Jyry 189.7 3 62.8 56.7 70.1    
7 Heikkilä Lauri Helsingin Suunnistajat 186.9 2 92.5 94.5      
8 Länsiluoto Juho Helsingin Suunnistajat 185.8 2 90.2 95.6      
9 Hiisilä Hannes Espoon Suunta 184.8 2   95.2 89.6    
10 Lammi Tuomo Helsingin Suunnistajat 177.9 2 85.7 92.2      
11 Tiainen Antti Espoon Suunta 169.0 2   88.4 80.7    
12 Heikkinen Aaro Helsingin suunnistajat 162.3 2   67.2 95.1    
13 Malmi Juho Helsingin Suunnistajat 161.9 2   82.3 79.6    
14 Hippeläinen Oliver Pihkaniskat 154.6 2 81.6   73.0    
15 Sumanen Heikki Espoon Akilles 98.7 1 98.7        
16 Teuri Lukas Espoon Suunta 96.9 1     96.9    
17 Koponen Rasmus Lynx 96.6 1     96.6    
18 Toivonen Niko Espoon Suunta 95.9 1     95.9    
19 Veikkola Matias Espoon Akilles 94.2 2 84.2   10.0    
20 Ruusu Rasmus Espoon Suunta 90.4 1 90.4        
21 Gustafsson Noel Espoon Suunta 89.9 1 89.9        
22 Lamminmäki Markus Pihkaniskat 80.7 1 80.7        
23 Hyvärinen Luukas Espoon Suunta 77.1 1   77.1      
24 Lindén Elias Pihkaniskat 76.7 1     76.7    
25 Kyckling Veikka Rastihaukat 76.5 1   76.5      
26 Musse Samiir Helsingin Suunnistajat 20.0 2 10.0 10.0      
27 Ketolainen Aaron Helsingin Suunnistajat 10.0 1 10.0        
27 Lehtola Matias Lynx 10.0 1     10.0    
27 Vainoniemi Axel Espoon Suunta 10.0 1   10.0      

Sivun alkuun

 

D16L Nimi Seura Sarjapisteet Osallistumiset 9.5. 23.5. 12.6. 8.8. 10.9.
1 Hanhijärvi Maijukka Espoon Akilles 10.0 1     10.0    
1 Hosio Iris Espoon Suunta 10.0 1     10.0    
1 Rantala Ella Helsingin Suunnistajat 10.0 1     10.0    

Sivun alkuun

 

H16L Nimi Seura Sarjapisteet Osallistumiset 9.5. 23.5. 12.6. 8.8. 10.9.
1 Hietala Joni Espoon Suunta 182.1 2 82.1   100.0    
2 Visuri Aleksi Pihkaniskat 110.0 2 100.0   10.0    
3 Visuri Leevi Pihkaniskat 109.0 2 99.0   10.0    
4 Miettinen Vili Lynx 10.0 1     10.0    

Sivun alkuun

 

S-RR Nimi Seura   Osallistumiset 9.5. 23.5. 12.6. 8.8. 10.9.
  Bergman Adelina Lynx   1     x    
  Frosterus Pinja     1     x    
  Haakana Taimi     1   x      
  Hakkarainen Jonne Espoon Suunta   1     x    
  Hakkarainen Sonja Espoon Suunta   1     x    
  Heikkilä Riina Espoon Suunta   3 x x x    
  Heikkinen Helmi Lynx   2   x x    
  Henriksson Arne     1   x      
  Himmelroos Isabella Espoon Suunta   2 x   x    
  Hirvikorpi Emma Espoon Akilles   1 x        
  Hjort Santeri Espoon Suunta   1     x    
  Holstila Touko Espoon Suunta   1 x        
  Hälikkä Milja      1   x      
  Jaatinen Sini Espoon Suunta   1     x    
  Juutila Juha Espoon Suunta   1     x    
  Kanchanasthira Otso Espoon Suunta   2   x x    
  Karttunen Iiris Helsingin Suunnistajat   2 x x      
  Kaukonen Frans Rasti-Jyry   1 x        
  Kaunio Joanna Helsingin Suunnistajat   3 x x x    
  Kauniskangas Lauri Espoon Suunta   1     x    
  Kauniskangas Sara Espoon Suunta   1     x    
  Kekarainen Urho Espoon Suunta   1     x    
  Kemppainen Hilla Espoon Suunta   2 x   x    
  Kostamo Kasper Espoon Akilles   2 x x      
  Kostamo Oscar Espoon Akilles   2 x x      
  Kupiainen Sulo Espoon Suunta   1     x    
  Kupiainen Sylvi Espoon Suunta   1     x    
  Lankila Seela Espoon Suunta   1     x    
  Lassila Miisa Helsingin Suunnistajat   1 x        
  Lassila Sanni Helsingin Suunnistajat   1 x        
  Lehto Olivia Espoon Suunta   1     x    
  Lehto Verner Espoon Suunta   1     x    
  Lehtola Noel Lynx   1     x    
  Lehtonen Linnea Pihkaniskat   2 x   x    
  Leskinen Elsa Lynx   2 x   x    
  Lompolojärvi Helmi Espoon Suunta   3 x x x    
  Luhtanen Leea Rastihaukat   3 x x x    
  Lötjönen Kaapo Espoon Suunta   2 x   x    
  Maaranen Jimi Espoon Suunta   1     x    
  Malmi Eetu Helsingin Suunnistajat   3 x x x    
  Malmi Ellen Helsingin Suunnistajat   3 x x x    
  Matikainen Pinja Espoon Akilles   1 x        
  Naatula Niilo Helsingin Suunnistajat   2 x   x    
  Nuuja Elvira Espoon Suunta   1     x    
  Ojapalo Odessia Lynx   1     x    
  Ovaska Elma Espoon Suunta   1     x    
  Pekanpalo Raita Pihkaniskat   2 x   x    
  Pitkänen Alisa Espoon Akilles   1 x        
  Pitkänen Iina Espoon Akilles   1 x        
  Routsi Rafael Rasti-Jyry   2 x x      
  Ryynänen Salla     1     x    
  Sahlman Daniel Helsingin Suunnistajat   1 x        
  Salamäki Venla Helsingin Suunnistajat   3 x x x    
  Savolainen Okko Rasti-Jyry   1 x        
  Siivola Ilona Helsingin Suunnistajat   3 x x x    
  Sillanpää Lenni Espoon Suunta   1     x    
  Similä Otso Pihkaniskat   2 x   x    
  Similä Sampo Pihkaniskat   2 x   x    
  Sorjamaa Ilja     1   x      
  Sundberg Kaisla Lynx   2 x x      
  Suominen Arvi Espoon Suunta   1     x    
  Suoniemi Neea Rasti-Jyry   1 x        
  Tahkokallio Johannes Espoon Suunta   1     x    
  Talasniemi Saimi Espoon Suunta   3 x x x    
  Teuri Linus Espoon Suunta   2   x x    
  Toivonen Lumi Rasti-Jyry   1 x        
  Tolkkinen Noona Espoon Suunta   1     x    
  Tompuri Vaula Rastihaukat   2 x x      
  Tuominen Pietari Lynx   3 x x x    
  Valkonen Ilpo Espoon Suunta   1     x    
  Vehko Ruut     1   x      
  Vehmasto Anni Pihkaniskat   2 x x      
  Veikkola Juhani Espoon Akilles   2 x   x    
  von Hertzen Alessio Rastihaukat   2 x x      
  Von Matt Miska Rastihaukat   1     x    

Sivun alkuun

 

S-10 Nimi Seura   Osallistumiset 9.5. 23.5. 12.6. 8.8. 10.9.
  Paavola Sylvia Helsingin Suunnistajat   1 x        
  Äyrälä Eelis Espoon Akilles   1   x      
  Mäkivuokko Tuuli Lynx   1     x    

Sivun alkuun

 

S-TR Nimi Seura   Osallistumiset 9.5. 23.5. 12.6. 8.8. 10.9.
  Topelius Anni-Sofia Espoon Suunta   1 x        
  Wendland Luukas Helsingin Suunnistajat   2 x   x    
  Ylinen Veera Pihkaniskat   3 x x x    

Sivun alkuun

 

S-12 Nimi Seura   Osallistumiset 9.5. 23.5. 12.6. 8.8. 10.9.
  Laininen Juuso Helsingin Suunnistajat   1     x    

Sivun alkuun