Syksyn asutilaus avautuu eGames-viikonloppuna

Seuran asujen tilausmahdollisuus avautuu jälleen. Tilausjärjestelmä tulee olemaan avoinna 30.8.2014-14.9.2014. Tuttujen suunnistusasujen ja kevään sprinttiuutuuksien lisäksi saamme tähän tilaukseen myös hiihtosuunnistusasuja sekä muita talveen sopivia varusteita. Nyt siis kaikki hisu-kisaajat tilaamaan EsSu-designilla varustettuja asuja!

Seuran jäsenillä on mahdollisuus tutustua tuotevalikoimaan – uudet tuotteet mukaan lukien – omien eGames-kisojemme kilpailukeskuksessa 30.8.-31.8. Trimtexin esittelyteltta on paikalla molempina päivinä klo 10-13 ja verkkokaupan tilaus avautuu heti samana päivänä. Eeva-Kaisa (EsSu) ja Pyry (Trimtex) toivottavakin essulaiset tervetulleiksi tutustumaan ja sovittelemaan asuja.

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.