Valmennuspäällikön paikka hakuun

Espoon Suunta haluaa aktiivisesti kehittää valmennustoimintaa kokonaisvaltaisesti ja osana tätä projektia etsimme:

 

Valmennuspällikköä osa-aikaiseen (50%) työsuhteeseen

 

Oletko kiinnostunut kehittämään suunnistusseuran valmennustoimintaa? Sykkiikö sydämesi suunnistukselle?

 

Valmennuspäällikkö toimii seuran valmennuksen koordinaattorina, jonka vastuulla on valmennuksen organisointi sekä kehittäminen. Toiminnan alaisuuteen kuuluvat valmennustoiminnot lasten ja nuorten parista aikuisurheilijoihin. Valmennuspäällikkö toimii ensisijaisesti hallinnollisella puolella. Valmennuspäällikkö toimii yhteistyössä seuran valmennusjaoston kanssa ja toiminnanjohtajan alaisuudessa.

 

Ohessa Työpaikkailmoitus_valmennuspäälikkö

 

Lähetä hakemuksesi, ansioluettelosi sekä palkkatoiveesi Kari-Pekka Seppäselle 31.12.2020 mennessä osoitteeseen karipekka.seppanen@espoonsuunta.fi.

Lisätietoja toimenkuvasta saa halutessaan puhelimitse 050 3311443